Smart TV LG OLED55C14LB 55′ 4K Ultra HD OLED HDR10
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Category: Tv's
LG 55C14LB televisie met 55 inch OLED UHD 4K HDR display, 3840 x 2160 pixels, Smart TV, WebOS met WLAN, Bluetooth en spraakassistent, geluidssysteem met 40 W op 2.2 CH, 4 x HDMI, 3 x USB, hoofdtelefoon en ethernet, ondersteunt VESA 300 x 200
Specification: Smart TV LG OLED55C14LB 55′ 4K Ultra HD OLED HDR10
Related Products
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
ciciglow Draagbare tv, 5 inch, 1920 x 1280, draagbaar, kleine tv, analoog, met batterij 1500 mAh, voor keuken, slaapkamer, caravan