Smart TV LG OLED55C14LB 55′ 4K Ultra HD OLED HDR10
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Category: Tv's
LG 55C14LB televisie met 55 inch OLED UHD 4K HDR display, 3840 x 2160 pixels, Smart TV, WebOS met WLAN, Bluetooth en spraakassistent, geluidssysteem met 40 W op 2.2 CH, 4 x HDMI, 3 x USB, hoofdtelefoon en ethernet, ondersteunt VESA 300 x 200
Specification: Smart TV LG OLED55C14LB 55′ 4K Ultra HD OLED HDR10
Related Products
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Sharp Aquos 24BC1E 24inch HD-ready Smart-TV
- Camera: -
- Flight time (m): -
TV OLED OLED55CX6
- Camera: -
- Flight time (m): -
Samsung The Frame 32 inch QLED TV – Smart TV & Art In One, Alexa geïntegreerd, slanke gepersonaliseerde houder en wandmontage, stream al je favoriete programma’s, het frame kan worden aangepast –