HKC 24F1D-DVD 24 inch TV (60 cm) met geïntegreerde DVD-speler, Dolby Audio, TripleTuner DVB-C / T2 / S2, CI+, VGA PC…
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Category: Tv's
Specification: HKC 24F1D-DVD 24 inch TV (60 cm) met geïntegreerde DVD-speler, Dolby Audio, TripleTuner DVB-C / T2 / S2, CI+, VGA PC…
Related Products
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Samsung Qe55q60ratxxc televizier 55” QLED 4k 2019 Smart TV WiFi Bluetooth Ambient Mode
- Camera: -
- Flight time (m): -
ciciglow Draagbare tv, 5 inch, 1920 x 1280, draagbaar, kleine tv, analoog, met batterij 1500 mAh, voor keuken, slaapkamer, caravan